skip to Main Content
Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı

FYZoo olarak, pandemi döneminde toplumun sağlığı için en ön safta çalışan doktorlar, yaşamın devamlılığı için sahada olan sağlık çalışanları ve belediye çalışanları için indirimli bilet satışlarımızı başlattık.

Bir teşekkür niteliğinde yaptığımız indirimlerimiz yıl sonuna kadar devam edecek. Salı ve Perşembe günleri için geçerli olan indirimlerimizden, sağlık çalışanlarının ve belediye çalışanlarının aileleri de yararlanabilecek.

Çocuk ve yetişkin bilet fiyatları farklı olmayacak, indirimli biletlerin hepsi 20 TL’den satışa sunulacaktır.

Bilet satışları gişeden

Genel olarak parkımıza giriş için bilet satışları biletix.com üzerinden ve pakımızda bulunan gişemizden yapılmaktadır. Meslek gruplarına özel indirimlerde ise biletler yalnızca parkımızdaki gişeden satışa sunulmaktadır.

İndirimli meslek gruplarından olanlar, çalışan kimliklerini göstererek biletlerini alabilirler. Aileleri ise; ilgili meslek gurubunda çalışan aile bireyinin kimlik fotokopisi ve kendi kimlik belgeleriyle gelip biletlerini gişemizden alabilirler.

Pandemi dönemi henüz bitmediğinden parkımızda sıkı önlemler almaya devam ediyoruz ve bu nedenle indirimli günler için kişi yoğunluğunun az olduğu günleri tercih ettik.

Toplumumuzun sağlığı için en riskli dönemlerde ön saflarda çalışan doktorlarımıza ve yardımcıları sağlık çalışanlarımıza sonsuz teşekkürlerimizle.

Aynı şekilde tüm belediye çalışanlarına da saygı ve sevgilerimizle.

FYZoo